Vi understøtter ikke længere Unknown Browser 0. Vi anbefaler, at du installerer den nyeste version af Chrome, Firefox, Microsoft Edge eller Safari.
Heinrich Buntzen: Kystparti med et fiskerhus. Sign. monogram 51. Olie på papir monteret på plade. 20 x 30.
Sælges i morgen
Vurdering : 2.000–3.000 DKK
Næste bud: 1.000 DKK