2418/297
Et par franske vaser af forgyldt bronze og krystal, bronze støbt med bladværk og perlestaf, håndtag i form af maskeroner. Empire form. Cirka 1900. H. 22,5. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Vurdering
Hammerslag
28 bud
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||