2419/187
Et par tyske stager af sølv. Utydelige stempler. 19. årh.s sidste halvdel. Udfydte. H. 25,5 cm. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Lav sølvlødighed.
Vurdering
Hammerslag
6 bud