328/62
Savage. Kal. 17HMR. Nr. 2220919. 63 cm nitroløb inkl en lyddæmper. Monteret med en Leopold sigtekikkert. 35 cm laminatskæfte. Totallængde. 114 cm.
Magasin mangler.
Dette katalognummer sælges på begæring af advokat, forsikringsselskab eller offentlig myndighed.
OBS: der skal foreligge en våbentilladelse fra politiet før dette emne kan udleveres. Magasin mangler. Minimal slitage.
Tvangssalg, 1. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
33 bud
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||